دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تهیه مواد غذایی در مرکز روان‌پزشکی ایران و پخش در دبستان حاشیه ای و محروم تهران تهیه مواد غذایی در مرکز روان‌پزشکی ایران و پخش در دبستان حاشیه ای و محروم تهران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲۳ | 
تهیه  مواد غذایی در مرکز روان‌پزشکی ایران و پخش در دبستان حاشیه ای و محروم تهران
 
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران، تعدادی از دستیاران مرکز روان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی این دانشگاه به کمک چند تن از بیماران بهبود یافته از بیمارستان و خانواده‌هایشان اقدام به تهیه ساندویچ الویه در مرکز بازتوانی ابر واقع در بیمارستان نمودند و طی اقدامی نمادین ساندویچ‌های تهیه شده را در یکی از دبستان‌های مناطق محروم تهران میان دانش‌آموزان  توزیع کردند.
انجام این امور در راستای ارتقای مشارکت روانی و اجتماعی بیماران و خانواده‌های آنان در دوره‌های سه ماهه و برای آموزش جامعه‌نگر مرکز با همراهی کارکنان و  دستیاران بخش روانپزشکی برگزار می‌گردد. همچنین  افزایش مهارت اجتماعی و عملکرد شناختی،  تقویت اعتماد به نفس بیماران و بازگشت آنان به جامعه از اهداف این طرح است.
لازم به ذکر است، مرکز بازتوانی ابر که با سرمایه و حمایت خیریه‌ی ارتقای بهداشت روان (ابر) و مرکز روان‌پزشکی ایران تاسیس شده است، اوایل آبان ماه سال جاری توسط دکتر مسعود ناصری‌پور افتتاح گردید.


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 196 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر