دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دومین نشست معاونان اجتماعی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور وزیر بهداشت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۷ | 

به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دومین نشست معاونان اجتماعی و قائم‌مقامان مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایران که در روز هفتم و هشتم آبان ماه برگزار شد، شرکت کرد.

به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزیر بهداشت، دکتر هاشمی در این نشست گفت: «بی حضور مردم هیچ کاری به سرانجام مطلوب نخواهد رسید. الحمدلله در دولت یازدهم این بخش مغفول نظام سلامت، یعنی حوزه اجتماعی راه‌اندازی شد و به دنبال سلامت مردم ایران هستیم.»

او در ادامه نشست از سبک زندگی مردم گفت و این‌که باید این سبک تغییر کند و ادامه داد: «سبک زندگی ناسالم مردم باید تغییر کند. با آمارها و واقعیت‌های نامطلوبی در این زمینه روبه‌رو هستیم و باید به سوی بهبود این وضع گام برداریم و در راه نیازمند حضور و مشارکت مردم هستیم. من از همکاری و هم‌دلی همه کسانی که در این راه مسوولیت پذیرفته‌اند، سپاس‌گزاری می‌کنم.»

وزیر بهداشت در ادامه گفت: «ما باید سلامت را اجتماعی ببینیم و این به منزله استفاده از خیرین نیست که این بخش کوچکی از این مساله است. باید از تمام این ظرفیت‌ها برای پیش‌گیری بهره برد.»کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 156 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر